Dziś jest 3 grudnia. Na 500 łóżek zajętych jest 15. Kilkadziesiąt respiratorów wolnych. Lekarze mieszkają w Sheratonie, a za łóżko (nawet puste) NFZ płaci 500 zł dziennie.

Recent Projects

Lex Czarnek i tak zwany HIT czyli lekcje w szkole wyjaśniające, że to Kaczyńscy założyli Solidarność i wywalczyli niepodległość, nabierają rozpędu. Następne kroki to podważenie teorii kopernikańskiej i ujawnienie prawdy, że dziadek Tuska był Hitlerem.
Pisarz Jakub Żulczyk wygrał proces, o to czy miał prawo nazwać debila debilem. A zatem teraz już oficjalnie: duda jest debilem!
Kto w sylwestra strzela, ten jest kawał cwela
Okazało się, że: szydło kłamała, borowcy kłamali, blaszak kłamał, kaczyński kłamał. Tylko Sebastian z Seicento i niepijący alkoholicy a pobliskiego AA nie kłamali. Sygnałów dźwiękowych nie było. Tylko co to zmieni?
Też kiedyś miałem pegasusa. Napierdalałem na nim w Mario Bros.
TVN zostaje. duda ogłosił weto. pis przegrał. Teraz się zastanawianam czy to weto, to element jakiejś dłuższej gry? Okaże się niebawem.
kaczyński, orban, putin, kim, fidel, Erdogan i inni, powoli nabieram pewności, że wszyscy oni kończyli jedną klasę, w której był jeden podręcznik.
Po publikacji dostałem wiele komentarzy, że tęcza powinna być jednak brunatna.
Mateusz Morawiecki w wywiadzie dla „Financial Timesa” o III wojnie światowej, którą rzekomo wywołuje Komisja Europejska, wstrzymując pieniądze dla Polski. Tak się kończy mieszanie alkoholu z narkotykami i z wodą sodową.
minister błaszczak – sraszczak ogłosił przetarg na zakup ołtarzy polowych dla wojska. Teraz czas na obowiązkowe kaplice w miejscu pracy w ramach BHP.
Benzyna 95 po 6,20 zł. W kraju pojawiły się propagandowe billboardy „W POLSCE BENZYNA JEST JEDNĄ Z NAJTAŃSZYCH W EUROPIE”.
Brak słów. Myślcie co chcecie.
Szyszko umarł, ale jego idea „LAS DLA LUDZI”, a raczej „pieniądze ze sprzedaży drewna dla pisowszczyków” ma się dobrze.
Czy coś się zmieniło po uchwale antynepotyzmowej? Tak. Sasin stwierdził, że jak ktoś z rodziny bardzo chce, to jednak może.
Przypominam, że to indywiduum, któremu podwładni drukują Internet!
Są teorie, że żoliborskim kurduplem steruje jego kot, który jest tak naprawdę wysłannikiem z kosmosu.
Za takie coś wycofanie mandatu i brak miejsca na liście w następnych wyborach.
Obajtek, na rozkaz prezesa, przejął niemal wszystkie gazety lokalne. Teraz szerokim strumieniem popłynie do ludu jedyna, słuszna, naszejsza, najmądrzejsza, patriotyczno-bogoojczyźniana, PRAWDA
Nowe obostrzenia, nowe zakazy, nowe ograniczenia, a w kościele jak zwykle.
Brak słów
Kultury trochę kurwa!
Pomijając to, że 10-tego jest miesięcznica, to też nie wiem…
Tene knebel na media niedługo zostanie wepchnięty do żołądka.
***** *** i ************ też
Szkoda słów
Jadzia pokazuje, że władza zawsze może trochę więcej.
Miejska legenda twierdzi, że po Polsce krąży czarna wołga z ekipą szczepionkową, która odwiedza co ważniejszych czynowników naszej władzy. W sumie to bym się nie zdziwił.
To był trudny rok. Niech wypierdala!
Tarcza starcza? Kolega ma kawiarnie. O przepraszam! Powinno być: kolega MIAŁ kawiarnię.
Dziś jest 3 grudnia. Na 500 łóżek zajętych jest 15. Kilkadziesiąt respiratorów wolnych. Lekarze mieszkają w Sheratonie, a za łóżko (nawet puste) NFZ płaci 500 zł dziennie.
Szanowni. W swoich listach pytacie mnie co sądzę o demokracji. A zatem sądzę, że w zasadzie zgadzam się w jej ocenie z Churchill’em. O ile nie jest to DEMOKRACJA TOTALITARNA. * * * * * * * *
Pałowanie demonstrantów, gazowanie aktywistek, ataki na dziennikarzy, ataki na posłanki, napierdalanie dzieciaków po cywilnemu pałkami teleskopowymi, służalstwo wobec władzy, forteca pod domem kurdupla żoliborskiego. I się jeszcze kulsony dziwią, że im poparcie społeczne spada.
loading