Zaraza nie ustępuje. A w autobusach, sklepach, na basenach, na plażach – jakby nic nam nie zagrażało.

Recent Projects

Kto choć raz użył pi-pi-pi-pi-pi-pi-pi-pi-pi-pilota do telewizora w majówkę, ten wie…
A taki był postępowy…
Najzabawniejsze było porównywanie w tvpis zarobków kontrolerów lotniczych do najniższej emerytury.
Nieustająco!
Nie wiem, to się wypowiem.
Jakieś pytania w kwestii denazyfikacji?
Jeśli kurdupel chce pokazać swoją odwagę, mądrość, oddanie, solidarność i prawość to niech lepiej wlizie na taboret. Śmiech, politowanie i kompromitacja. Ale to przecież dla nich codzienność. ***** ***
Coś sensownego o Putinie? Nie da się.
Kijów ci u nas dostatek.
putin zły, ale węgiel Putina dobry.
Protesty, zapowiedzi sankcji, potępienie, ochrzanianie, reprymendy… na miejscu putina srałbym w gacie. A z drugiej strony co? Zaatakować, rozjechać Rosję? Pat.
Ten rysunek chciałem wystawić na aukcję na allegro na WOŚP. Allegro usunęło aukcję, uzasadniając to „naruszeniem dobrych obyczajów”. Uwierzycie?
Lex Czarnek i tak zwany HIT czyli lekcje w szkole wyjaśniające, że to Kaczyńscy założyli Solidarność i wywalczyli niepodległość, nabierają rozpędu. Następne kroki to podważenie teorii kopernikańskiej i ujawnienie prawdy, że dziadek Tuska był Hitlerem.
Pisarz Jakub Żulczyk wygrał proces, o to czy miał prawo nazwać debila debilem. A zatem teraz już oficjalnie: duda jest debilem!
Kto w sylwestra strzela, ten jest kawał cwela
Okazało się, że: szydło kłamała, borowcy kłamali, blaszak kłamał, kaczyński kłamał. Tylko Sebastian z Seicento i niepijący alkoholicy a pobliskiego AA nie kłamali. Sygnałów dźwiękowych nie było. Tylko co to zmieni?
Też kiedyś miałem pegasusa. Napierdalałem na nim w Mario Bros.
TVN zostaje. duda ogłosił weto. pis przegrał. Teraz się zastanawianam czy to weto, to element jakiejś dłuższej gry? Okaże się niebawem.
kaczyński, orban, putin, kim, fidel, Erdogan i inni, powoli nabieram pewności, że wszyscy oni kończyli jedną klasę, w której był jeden podręcznik.
Po publikacji dostałem wiele komentarzy, że tęcza powinna być jednak brunatna.
Mateusz Morawiecki w wywiadzie dla „Financial Timesa” o III wojnie światowej, którą rzekomo wywołuje Komisja Europejska, wstrzymując pieniądze dla Polski. Tak się kończy mieszanie alkoholu z narkotykami i z wodą sodową.
minister błaszczak – sraszczak ogłosił przetarg na zakup ołtarzy polowych dla wojska. Teraz czas na obowiązkowe kaplice w miejscu pracy w ramach BHP.
Benzyna 95 po 6,20 zł. W kraju pojawiły się propagandowe billboardy „W POLSCE BENZYNA JEST JEDNĄ Z NAJTAŃSZYCH W EUROPIE”.
Brak słów. Myślcie co chcecie.
Szyszko umarł, ale jego idea „LAS DLA LUDZI”, a raczej „pieniądze ze sprzedaży drewna dla pisowszczyków” ma się dobrze.
Czy coś się zmieniło po uchwale antynepotyzmowej? Tak. Sasin stwierdził, że jak ktoś z rodziny bardzo chce, to jednak może.
Przypominam, że to indywiduum, któremu podwładni drukują Internet!
Są teorie, że żoliborskim kurduplem steruje jego kot, który jest tak naprawdę wysłannikiem z kosmosu.
Za takie coś wycofanie mandatu i brak miejsca na liście w następnych wyborach.
Obajtek, na rozkaz prezesa, przejął niemal wszystkie gazety lokalne. Teraz szerokim strumieniem popłynie do ludu jedyna, słuszna, naszejsza, najmądrzejsza, patriotyczno-bogoojczyźniana, PRAWDA
Nowe obostrzenia, nowe zakazy, nowe ograniczenia, a w kościele jak zwykle.
Brak słów
loading